#
 
#
Müşteri Yorumları


burcu... / istanbul
arkadaşlar bende sipariş verdim ne kadar sürede etkisini göstermeye başlıyo ?

Aykut Çanak / Konya
Gerçekten çok güzel bir ürün faydasını göreceksiniz

selam / izmir
selam hangi kargodan geliyor

sezer miçooğulları / hatay
gerçekten çok işe yarıyor muhteşem bir alet

perihan kaya / bursa
bende kullanıyorum 2 hafta oldu kılo veriyorum ve cok memnunum

arif Öztürk / Kütahya
Gayet guzel bende cok memnumum forma girmeye basladim

feridun karadağ / aydın
bende siparişimi verdim ve yakında geir sizin yorumlarınızbeni heyecanlandırdı resmen ürünün gelmesini heyecanla bekli

Ebru Alp / Antalya
5 gündür kullanıyorum ve çok memnunum. Spor yapmaktan bu kadar zevk aldığım başka bir ürün daha olmadı. Sipariş aşamasında bana yardımcı olan müşteri hizmetlerinize çok teşekküğr ederim.

Emrah Baydar / Kütahya
Bu alet için tek birşey söyleyebilirm HARİKA. Egzersiz yaparken tüm vücudumun çalıştığını hissedebiliyorum. Diğer spor ürünleri gibi anlamsız ağrılar yapmıyor ve bence vücudu en doğru şekilde çalıştırıyor.

Elif Ulusoy / İzmir
Televizyon reklamlarında gördüm ve internetten iyice araştırdım. Kullanan kişiler çok memnun ve iade garantisi de var. Neden olmasın dedim ve siparişimi verdim. Gelince hemen kullanmaya başlıcam.

Recep Kendir / Konya
Bu ürün için neden iade garantisi yaptıklarını şimdi anladım. 7-8 gündür kullanıyorum inanılmaz memnunum. ve iade etmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Bence ürüne bu kadar çok güvenildiği için iade garantisi yapmışlar. Ben asla iade etmem şimdiden karnım sıkılaşmaya başladı bile.

Ferhan Ekin / İstanbul
Ben biraz zor alışabildim kullanımına. İlk başta biraz garip geldi ama şuan çok basit geliyor kullanımı. Göbeğimin çevresindeki sarkmalar toparlanmaya başladı ve duruşum dikleşti. Farklı çalışma şekilleriyle bacaklarımıda çalıştırabiliyorum. Rahatlıkla tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız.

Pelin İrey / İstanbul
Ben de arkadaşımın tavsiyesi üzerine sipariş verdim. Geldiğinde kullanmaya başlıcam. Umarım diğer arkadaşlar gibi ben de memnun kalırım.Ad Soyad :
Şehir :
Telefon :
Yorum :
 

 
revoflex xtreme egzersiz aleti

Facebook 'ta Paylas#